Mannen och jag älskade en hel natt

Den ena mannen,gick upp och dansade,och den andra frågade mej,ska du inte bjuda upp någon dam,nej sa jag,jag är dålig att dansa.Det var varmt i Lokalen,så jag tog av mej kavajen,då sa mannen,ja det är sa varmt här inne,så jag har gjort så här?han tog bort Bordsduken,och skrevade med benen,då såg jag att hans Gylf var nerdragen.

Jag hade varit Sambo i ett antal år,kvinnan jag hade var den underbaraste,men ibland,går allt isär,vilket det nu gjorde för oss.Jag var nu Fri,att göra vad jag ville.Och nu skulle jag gå ut på Krogen,det var Lördag,och det var sommar.Jag tog med några drinkar hemma först,och jag kände mej upprymd,och Glad.

Jag gick ner till Centrum,och de hade nyligen,öppnat en nu Krog.Där slank jag in,fullt av folk överallt,men så såg jag att en stol var ledig,och där satt det redan 2 äldre män och en kvinna.Jag började prata med dem,och efter några fler drinkar,var vi Goda vänner.Den ena mannen,gick upp och dansade,och den andra frågade mej,ska du inte bjuda upp någon dam,nej sa jag,jag är dålig att dansa.Det var varmt i Lokalen,så jag tog av mej kavajen,då sa mannen,ja det är sa varmt här inne,så jag har gjort så här?han tog bort Bordsduken,och skrevade med benen,då såg jag att hans Gylf var nerdragen.

Jag skrattade till,jaha´du det blir svalare då?Ja,känn efter sa han,oc h jag var nu lite full,och sträckte ner min hand,och kände en Stor grov kuk.Så skönt du håller honom så Mannen,sedan satt vi en stund och klämde på våra kukar.Och snart följde jag med honom hem.Det blev kyssar och smek,och snart låg vi nakna och kåta i den stora Dubbelsängen.Vi tar en 69a+ sa han,och jag lade mej ner,greppade tag i den stora grova kuken,åhh,så Kåt jag var.Den smakade Mandom,det var länge sedan jag hade en kuk i min mun.Ja,flera år faktiskt.

Men nu låg jag här,och hade min egen kuk,ja,inte den heller är ju så liten,nästan 21 cm.Vi smaskade,njöt,smektes och Kysste varandra.Han frågade om jag villa bli tagen i Baken,men det sa jag ifrån,men jag gör det gärna till dej sa jag.Och ha lade upp rumpan mot mej,först oljade jag in den med solrosolja,sedan gled den in sakta och skönt.Vi knullade länge,och jag hade nu nästan blivit nykter.Jag sprutade satsen långt in i honom,och just innan jag skulle till att ta ut den,hörde jag en nyckel sättas i dörrlåset.Ingen fara s a mannen jag var hos,det är bara min kompis.

Och jag tror säkert att ni alla,förstår vad som hände de morgontimmarna.Jag fick Älska med dem båda,och jag har nog aldrig,haft så skönt som den natten.Vi träffades några ggr till,men sedan avslutade vi kontakten,p.g.a att de båda Flyttade,till annan ort. Titel: : Mannen och jag älskade en hel natt

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *