Han var i 30 års åldern och var gift. Och hade en son på 2 år. Vi träffades på ett hotell, där vi visste att ingen skulle kunna komma på oss och känna igen oss lika lätt som på andra ställen.
Jimmy hade bokat ett hotellrum för ett par nätter. Och jag behövde bara betala tågresan dit.
Alltså så var det Jimmy som betalade för rummet, och som nu skulle ha ett par underbara nätter med mycket sex.
Vi la oss i sängen, och började att smeka utanpå varandras kläder. Jimmy börjar att smeka längre och längre ner. Tills han kommer till det stället som gör mig kåt. Han sliter av sig sina kläder, och jag gör likaså. Sen så lägger jag mig ner på sängen och han börjar att slicka på mina bröst.
-Är det skönt? frågar Jimmy
-Ja…mmm..så skönt..fortsätt..säger jag.
-Mmmm..det ska jag..
Jimmy leker med sin härliga tunga, och slickar och nafsar lite lätt på bröstvårtorna så att dom blir hårda.
Efter en stund så säger han att han vill bröstknulla mig. Jag säger att det får han mer än gärna göra. Jimmy tar sin kuk mellan mina bröst, och jag känner hur hans kuk börjar att åka mellan brösten..snabbare och snabbare. Han njuter medan hans kuk åker mellan brösten.
Han fortsätter så..men slutar efter ett tag.
-Jag vill att du suger min hårda kuk, säger Jimmy.
-Ja..nu ska du få bli avsugen..svarar jag.
Jimmy lägger sig på sängen och särar på benen.. så att jag kan komma åt hans nyrakade och hårda kuk.
Jag tar ett fast tag om kuken och tar in den i munnen..och börjar att suga lite lätt.
-Åhhh..fortsätt att suga så som du gör nu.
-mmmm…är allt jag kan säga.
Min tunga börjar att slicka och leka med kuken.. medan den åker in och ut ur min varma mun.
Jag känner att jag börjar bli mycket mer kåt, så jag suger snabbare och djupare.
Jag hör hur Jimmy njuter av att jag suger av honom. Och medan jag suger så tittar jag upp på honom då och då.. och ser hur han njuter.
Sen så slutar jag att suga, och lägger mig ner på sängen. Och särar på mina ben..
Jimmy kommer och börjar att slicka och retas innan han börjar att slicka fittan så som han ska göra.
-mmm..slicka djupt med din härliga tunga..ber jag snällt.
-mmm..du ska få känna och njuta och se vad min tunga kan göra..säger Jimmy.
Jimmy nafsar lite lätt på blygdläpparna och leker lite lätt med tungan. Och retas också emellanåt.
Sen börjar han att slicka i fittan och för varje gång som hans tunga virvlar runt.. så slickar han djupare och snabbare..och hans tunga virvlar runt så skönt att jag snabbt ställer mig upp på alla fyra..och ber om att få bli knullad.
-Snälla.. knulla mig…ber jag snällt.
-Ja.. nu ska jag knulla dig…säger Jimmy.
Jimmy särar på mina ben och smeker utanpå min fitta med sin hand och känner att jag är våt.
Och han retas lite i slidöppningen med sin kuk. Men stoppar sen in sin kuk lätt.. och hans kuk glider snabbt in i den våta grottan som väntar på att få bli knullad av hans hårda och nyrakade kuk
-Åhhh…vad du är våt nu..säger han.
-Mmm..och den vill bli knullad också..svarar jag.
-Det ska den få bli..svarar Jimmy.
Han börjar att jucka med sin hårda kuk.. och ta tag i mina höfter. Jimmy juckar in och ut..med sin kuk. Retas lite grann genom att bara göra små juck in och ut ur fittan.
Men sen så börjar han att köra på riktigt snabbt. Och ökar och pumpar den våta och trånga fittan med kuk.
-Åhhhh…vad det är skönt…mmm..stönar Jimmy.
-Mmmm…öka farten…fyll min fitta med din kuk..svarar jag.
-Mmmm..är allt Jimmy hinner att säga..då han ökar farten.
Jimmys kuk åker snabbt ut och in i min fitta.
Jag känner hur hans kuk fyller ut fittan så bra, medan han knullar så skönt.
Jimmys pung daskar så upphetsande mott min bak…att jag får min första orgasm.
-jag kommer…säger jag snabbt.
-Gör inget..kom du..svarar Jimmy. Och jag kommer med en så skön och så lång orgasm.
Och jag känner hur fittan drar ihop sig.. och hur bra Jimmys kuk stimulerar fittan så skönt.
Jimmy fortsätter att knulla..först sakta in och ut..och sen ökar han farten.
In och ut..in och ut..åker Jimmys kuk i min fitta.
Och jag stönar av kåthet och jag blir så kåt av att Jimmys pung daskar så snabbt mot min bak.
Jimmy tar snabbt tag i mina bröst..medan han knullar min våta fitta.
-Mmm…åhhh….så skönt..säger Jimmy medan han knullar och har ett bra grepp om mina bröst.
Jimmys kuk åker snabbt in och ut ur fittan. Och han känner att han måste lugna ner sig lite.
-Jag måste lugna ner mig lite..säger han.
-Mmm..skönt det var..säger jag.
-Mmm..men tro inte att det är över riktigt ännu..säger Jimmy.
-För nu ska du få rida av mig..säger han. Och Jimmy tar ur sin kuk ur den plask våta fittan.. och lägger sig ner på sängen.
Jag sätter mig över och tar tag i Jimmys kuk.. och stoppar in hans kuk i den våta fittan som väntar på att få rida av hans kuk.
Jag börjar sakta men säkert att rida..och när jag håller på att rida sakta upp och ner..så tar Jimmy tag i mina bröst och håller i dom.. och slickar lite lätt.
Nu ökar jag farten och känner hur Jimmys underbara och hårda kuk glider in och ut ur fittan.. upp och ner..
-mmmm..vilken skön kuk du har..säger jag.
-mmmm…du rider som en gudinna..svarar Jimmy.
Jag fortsätter att rida.. och ökar farten till det snabbaste som går.
-Åhhh…stönar jag.
Jimmy bara njuter av att jag rider av hans kuk..medan han får känna och klämma på mina bröst. Nu rider jag snabbare och snabbare..
och kuken åker snabbt ut och in.. medan jag snabbt åker upp och ner. Och så känner jag plötsligt att jag får min andra orgasm.
-Jag kommer nu…åhhhh..hinner jag att säga.. innan den härliga orgasmen kommer.
Jag går av Jimmys kuk..och ber snällt om att få bli nersprutad.
-Snälla..kan inte du spruta ner mig nu??
-Jo..nu ska du få en riktigt stor sperma sats.
-Mmmm..spruta..säger jag. Och Jimmy runkar snabbare och snabbare…och sprutar en stråle över brösten..och den andra sperma strålen kommer i ansiktet. Sen suger jag rent Jimmys kuk som har sperma kvar.
-Vad skön du var..säger Jimmy.
-Mmmm.. tack så mycket..svarar jag.
-Du ska få mer imorgon..säger Jimmy.
-Mmmmm..bra..svarar jag.
Sen så lägger vi oss ner i sängen..och håller om varandra.
Och somnar tillsammans.. och vet att i morgon kommer vi att ha det lika skönt som vi hade det nu.
(Fortsättning kommer)
Maila gärna kommentarer och åsikter till min e-mail adress